X

Het laatste nieuws

het Kampioenschap van Amsterdam

Zaterdagochtend 5 maart was op Sloten bij de WVA het Kampioenschap van Amsterdam voor basis licentiehouders. Namens ons team stond Chris aan de start. Samen met een 50-tal andere deelnemers, waaronder renners van de RTV de Bollenstreek, moest er ca. 50 km worden afgelegd. De koers begon om 10:30 uur. Door de vorst lag de baan er in de schaduw nog glad bij. Al snel kwam de zon wat hoger te staan en na vier rondes sloeg de vlam in de pan. Chris reed twee keer weg met een groepje, maar doordat er weinig wind stond kon het peloton steeds weer terugkomen. Met nog twee rondes te gaan sloop een tweetal renners van de WVA langzaam weg en niemand reageerde. Iedereen dacht dat zij wel teruggepakt zouden worden, maar dat gebeurde niet. Met nog één ronde te gaan werd in het Peloton alleen nog maar naar elkaar gekeken. Het was positie kiezen en het juiste wiel zoeken voor plek drie. Deze werd van kop af aan door Chris gewonnen en niemand kon zijn wiel houden. De renners van ons team rijden zondag 6, 13 en 20 Maart de Rijn-Bollenstreek competitie in Alpen, Leiden en Lisse. Veel succes allemaal!!